Özel Tasarım Samsung Galaxy S21 Ultra Duyuruldu

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S21 ailesinin lansmanı için hazırlıklarını sürdürürken Rus lüks akıllı telefon ve aksesuar üreticisi Caviar, Samsung’un yeni Galaxy Unpacked etkinliğini beklemeden özel tasarım Galaxy S21 Ultra modelini gün yüzüne çıkardı.

Caviar’ın “GOLDEN 21” serisinin bir üyesi olan özel tasarım Galaxy S21 Ultra, altın ağırlıklı bir kaplamaya sahip. Cihazın boydan boya altın kaplamayla gelirken; altın kaplamanın üzerinde özel işleme “21” ibaresi bulunuyor.

Sızdırılan görsellere göre Samsung Galaxy S21 Ultra, cihazın gerçek anlamda sol üst köşesine yerleştirilmiş oldukça büyük bir kamera modülüne sahip olacak. Caviar, kamera modülü ile bir simetri oluşturmak için cihazın sağ altına ve sol üstüne ultra dayanıklı bir PVD kaplama ekliyor ve sağ alttaki boş kaplamaya Caviar logosunu ekliyor.

Galaxy S21 ailesi henüz tanıtılmadığından Galaxy S21 Ultra GOLDEN 21’in çıkış tarihi de henüz bilinmiyor. Ancak Caviar, 128 GB’lık versiyon için şimdiden 77.230 dolar yani yaklaşık 574.830 bin TL’lik bir fiyat açıklamış durumda.

Kaynak : Webtekno

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.