Exxen’in Hala Mobil Uygulaması Bulunmuyor

Acun Ilıcalı’nın kurucusu olduğu yeni dijital yayın platformu Exxen, bugün itibarıyla yayın hayatına resmen başladı. Reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki ayrı abonelik paketine sahip olan Exxen, kullanıcılara sosyal medya fenomenlerinin ağırlıkta olduğu son derece yerel bir içerik kütüphanesi sunuyor.

Kullanıcılara içerikleri ilk 7 gün ücretsiz izleme imkanı da sunan Exxen’in web sitesine gidip sayfayı aşağı kaydırdığınızda “Aboneliğini hemen başlat, Exxen.com veya mobil cihazından izlemeye başla ibaresi ile Exxen’in iOS ve Android uygulamaları için indirme bağlantıları görüyorsunuz. Sorun şu ki; Exxen’in henüz bir mobil uygulaması bulunmuyor.

Exxen’in mobil uygulamasının ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor

Hem web sitesindeki açıklamadan hem de indirme bağlantılarının şimdiden eklenmesinden anladığımız kadarıyla Exxen içerikleri, web sitesinin yanı sıra akıllı telefon ve tablet uygulaması üzerinden de izlenebilecek. Yine de en azından Türkiye pazarı için oldukça iddialı olan böylesine bir platformun bir mobil uygulaması olmayan yayın hayatına başlamış olmasının dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz.

Şu an için Exxen’in iOS ya da Android mobil uygulamasının ne zaman yayınlanacağına dair bir açıklama bulunmuyor. Ancak Exxen.com’daki uygulama bağlantılarına tıkladığınzıda bağlantılar sizi Exxen ana sayfaya yönlendiriyor. Dolayısı ile Exxen içeriklerini mobil cihazınızda takip etmek isterseniz şimdilik tarayıcıyı kullanmaktan başka bir çözüm bulunmuyor.

Kaynak : Webtekno

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.