Dev markaların İngilizce ortağı Türkiye’de

Burlington English grubu, küresel başarıya sahip İngilizce eğitimlerini 32’den fazla ülkede, ana dili İngilizce olan 1000’i aşkın öğretmeniyle, on milyonlarca öğrenciye ulaştırıyor. Burlington, 30 yılı aşkın deneyime sahip global bir yayıncı olarak hem genel İngilizce hem de kurumsal İngilizce programlarındaki emsalsiz müfredatlarını ve içeriklerini kendisi geliştirip, güncelliyor. Beils’in tüm öğretmenleri, İngilizce öğretmenliği mezunu, akademik alanda çalışmalar yapmış ve kendi alanlarında uzman ve öğretme aşkına sahip kişilerden oluşuyor. Öğretmenleri arasında Oxford ve Cambridge gibi kurumlarda yazarlık veya öğretmen eğitimciliği yapmış kişiler yer alıyor.

Beils Türkiye’nin ardında ise yine güçlü bir isim yer alıyor. Yıllarca Oxford ve Cambridge gibi yabancı dil eğitimine yön veren dünyanın önde gelen kuruluşlarında yöneticilik yapan ve İngilizce eğitiminde Türkiye’nin duayenleri arasında yer alan Yıldıray Karaarslan, Beils’ı Türkiye’ye kazandıran isim. Karaarslan, Türkiye’de İngilizce öğrenmeye karşı ciddi bir ihtiyaç ve talep olmasına rağmen kaliteli bir konuşma eğitiminin verilememesinin bu girişiminde önemli rol oynadığını belirtiyor.

Özgüvenli ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak, dil sınavlarına hazırlanmak veya kariyeri için İngilizce öğrenmek isteyenler, Beils’in her seviyeye uygun kapsamlı eğitim çözümleri sayesince hedeflerine kolaylıkla ulaşıyor. Beils, online İngilizce eğitimlerini, bireysel, kurumsal ve okullara yönelik olmak üzere 3 ayrı platformda sunuyor. Beils’ın kişiye özel ve esnek saat seçenekleriyle hazırlanan tüm eğitim programlarında her katılımcı için bir öğrenci koçu atanıyor. Beils, deneyimli öğretmenlerle yüz yüze yapılan eğitimlerin yanı sıra yenilikçi ve patentli teknolojileri sayesinde dünyanın en gelişmiş online İngilizce eğitim kurumu olma özelliği taşıyor. Beils’ın, öğrencilerine sunduğu “Student Zone” platformu; içeriğindeki sınırsız sayıda online materyal, “Career Course – Kariyer Kursları” bölümü ve SpeechTrainer® isimli yapay zeka sanal konuşma eğitmeni ile öğrencilerin İngilizce dinleme ve telaffuz becerilerini geliştiren interaktif bir öğrenme ortamı sunuyor. “Student Zone”, sınırsız eğitim içeriğinin yanı sıra yapay zeka teknolojisi ve öğrencilerine sunduğu takip, ölçme, değerlendirme ve geribildirim ortamı sayesinde ortalama bir destek platformundan çok daha fazlasını vaat ediyor.

Dünyanın önde gelen şirketlerinin kadroları Beils’ın patentli teknolojisiyle desteklenen, sektörel terminolojilere hakim kapsamlı eğitim çözümleriyle İngilizce öğreniyor. Beils, deneyimli eğitmen kadrosu ile 100’ün üzerinde farklı mesleki İngilizce alanında program sunabiliyor. Derin deniz petrol araması yapan şirketten, bulut teknolojisi üzerine çalışan uzmana kadar pek çok alanda kolaylıkla eğitim programı sunabilecek müfredata ve eğitim kadrosuna sahip. Beils Türkiye, şu anda bankacılık, finans, mühendislik, sağlık, turizm ve otelcilik, teknoloji, üretim, otomotiv gibi sektörlerdeki kurumlarla başarılı bir şekilde çalışmalara başlamış durumda. Farklı sektörler ve firmalarla da eğitimlerle alakalı görüşmeleri devam eden Beils, pek çok ülkede olduğu gibi ülkemizde de kariyer dünyasının eğitim kurumu olma yolunda hızla ilerliyor.

 

Bankacılık / Finans alanında BNP Paribas, otomotiv devi Toyota, uluslararası asansör şirketi Schindler Elevators, TNT Lojistik, elektronik sektörünün öncüsü General Electric, gıda sektöründe Burger King ve Coca Cola, sağlık ve farmakolojide Pfizer ve Astra-Zeneca, hazır giyimde Lacoste gibi dev markalar Beils’ın uluslararası referansları arasında yer alıyor. Beils’ın şu ana kadar anlaşma sağladığı Türkiye’deki referansları ise şöyle sıralanıyor: Vodafone, Turkcell, Borusan Otomotiv, Borusan Mannesmann, Borusan Caterpillar, Bakioğlu Holding, Alternatif Bank, Schneider Electric Türkiye…
Hibya Haber Ajansı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.