Bir İş Makinesi Tarafından Uçurulan(!) Boeing 707 (Video)

Oyunların türü, şekli, boyutu değişse de hepimiz biliriz ki oyun oynamanın yaşı yoktur. ABD’nin Florida eyaletindeki bir ekskavatör operatörü, bu gerçeği bize en net şekilde hatırlattı ve sosyal medyada viral oldu.

Vice Aviator adlı bir Instagram hesabının paylaştığı videoda Florida’daki Opa-Locka Executive Havaalanında bir ekskavatörün, bir Boeing 707‘yi gövdesinden tutarak kaldırdığı ve havada daireler çizdirdiği görülüyor.

Vice Aviator, paylaştığı videonun açıklamasında videonun çekildiği sabah uçuş eğitiminden sonra havaalanından ayrıldığını, sonrasında ise hurdaya çıkarılan Boeing 707 aramak üzere geri döndüğünü ve Boeing 707’nin bir ekskavatörün kıskacının arasında son uçuşunu(!) yaptığını gördüğünü ifade ediyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi bu epik video, yayınlandıktan kısa süre sonra Twitter, Instagram, Facebook, Reddit gibi platformlarda viral oldu. Sosyal medya kullanıcıları, bir çocuğun oyuncak uçağı uçurması gibi devasa Boeing 707’i uçuran ekskavatör için eğlenceli yorumlarda bulundular.

Boeing 707’nin bir ekskavatör tarafından uçurulduğu video

()

Kaynak : Webtekno

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.