30 Gündür Buzlukta Olan iPhone 12 Pro’yu Çıkardık

Bundan tam 1 ay önce Apple’ın son amiral gemisi iPhone 12 Pro’ya sağlamlık testi yapmıştık. Gerçekleştirdiğimiz sağlamlık testinden şaşırtıcı bir şekilde başarılı çıkan akıllı telefonu, daha neler yapabilir diyerek 30 gün boyunca buzun içerisinde beklettik. Öncesinde çizilme, düşürme gibi testlere tabi tuttuğumuz akıllı telefon, tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de 30 gün boyunca buzluğumuzda misafir oldu.

Gün geldi çattı ve iPhone 12 Pro’muzu bu 30 günlük buzluk macerasından çıkardık. Bu noktada hepimizin en çok merak ettiği şey akıllı telefonun çalışıp çalışmayacağıydı. Ülkemizde 14.999 TL’lik başlangıç fiyatıyla tuzlu bir telefon olan iPhone 12 Pro’nun son videomuzla birlikte en azından “sağlam” bir cihaz olduğunu kabul edebiliriz. Hem önceki testlerimizden hem de 30 günlük buz macerasından başarılı bir şekilde çıkan akıllı telefon, beklentilerimizin üzerine çıkmış görünüyor.

iPhone 12 Pro özellikleri

6,1 inçlik Super Retina OLED bir ekrana sahip olan iPhone 12 Pro, gücünü ise Apple’ın 5 nm mimariyle üretilen A14 Bionic yonga setinden alıyor. 6 GB RAM kapasitesine sahip cihazda 128 / 256 / 512 GB depolama alanı seçeneği bulunuyor. Telefonun arka tarafında 12 MP + 12 MP + 12 MP olacak şekilde üçlü kamera kurulumu bulunurken, ön tarafında da 12 MP’lik bir kamera yer alıyor. Ülkemizde şu anda satışta olan akıllı telefonun başlangıç fiyatı 14.999 TL ilen depolama alanı artırıldığında bu fiyat 17.999 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Eğer sizler de Apple’ın son amiral gemilerinden iPhone 12 Pro’nun 30 günlük buzluk macerasından nasıl çıktığını merak ediyorsanız hemen videomuzu izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler.

Kaynak : Webtekno

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir